Cieślak na podium Polskiego P4P

Dobra postawa Michała Cieślaka w niedawnej walce z Makabu zaowocowała nieznacznym awansem w Polskim P4P. Zawodnik z Radomia zamienił się miejscami z Maciejem Sulęckim, wskakując na trzecią pozycję. Ponownie o najlepszą dziesiątkę otarł się Mariusz Wach, któremu zabrakło trzech punktów by wyprzedzić Pawła Stępnia.

W lutowej edycji udział wzięło 16 z 20 ekspertów, z których 10 zdecydowało się wskazać najlepszą piątkę wśród kobiet. W tym gronie zadebiutował Przemek Osiak, dziennikarz Przeglądu Sportowego, który zasilił skład typujących po tym jak swój udział w projekcie zawiesił Rafał Rogacki, któremu przy tej okazji chciałbym podziękować za dotychczasowe zaangażowanie.

Poza wspomnianą na wstępie zmianą, należy odnotować identyczną w zestawieniu kobiet. Po kilku miesiącach, na miejsce trzecie powróciła Ewelina Pękalska, która zamieniła się miejscami z Olą Sidorenko. Na czele nadal Ewa Piątkowska. W męskim notowaniu bez zmian, liderem pozostał Adam Kownacki. Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s