Statystyki ciosów

Statystyki ciosów

CIOSS to autorska aplikacja do opracowania statystyk ciosów. Usługa którą oferujemy jest jedyna w Polsce i jedną z nielicznych na świecie. Nazwa pochodzi od dwóch słów, cios oraz statystyka. Prace nad aplikacją rozpoczęły się w styczniu 2019 roku. Założenia wdrażane i testowane były przez kilka miesięcy, a pierwszy poważny sprawdzian miał miejsce podczas transmisji gali MB Promotions, która odbyła się 6 kwietnia w katowickim Spodku. Na stronie można przeczytać o ich przebiegu. Krótko po nich pojawiła się okazja, by uzyskane wyniki skonfrontować ze statystykami rynkowego potentata, amerykańską firmą Compubox. Pierwszą, zarazem historyczną dla polskiego boksu zawodowego usługę, wykonaliśmy 10 maja podczas gali Rocky Boxing Night w Kościerzynie.

Operatorem aplikacji, wraz ze mną, jest Marcin Łuczak, kibic pięściarstwa z którym znam się od ponad dekady. Podczas wykonywania usługi każdy z nas obserwuje jednego zawodnika. Korzystając z aplikacji zliczamy wszystkie ciosy z wyłączeniem dystansujących oraz zadawanych w klinczu, których celem jest jedynie podkreślenie aktywności. Chcąc by ostateczne statystyki były jak najbliższe prawdzie oraz mając na uwadze mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia błędu, skupiliśmy się jedynie na dwóch opcjach wyboru. Dlatego ciosy kategoryzujemy na celne i chybione.

Jeśli jesteś organizatorem gal bokserskich lub turniejów i chcesz poszerzyć wiedzę na temat przebiegu walk, aktywności zawodników oraz ich skuteczności, jednocześnie umożliwiając wzbogacenie transmisji telewizyjnej, zapraszam do współpracy na zasadzie umowy o dzieło. Zachęcam do kontaktu. Skorzystaj z formularza lub napisz na adres pwr.cioss(at)gmail.com. Chętnie przybliżę warunki współpracy oraz możliwości aplikacji.

Pozdrawiam
Marek Rugowski