Szpilka nr 9 w Polskim P4P

Z racji małej ilości znaczących walk z udziałem czołowych polskich pięściarzy, w styczniowej edycji Polskiego P4P nastąpiły kosmetyczne zmiany. Chciałbym jednak zaznaczyć, iż niewiele brakowało, a w TOP 10 zadebiutowałby Mariusz Wach, który najwyraźniej swoją dobrą postawą z pojedynku z Whytem zyskał uznanie części typujących. Ostatecznie jednak nie udało mu się wejść do czołowej dziesiątki.

Pierwsze typowanie w 2020 roku zaczęliśmy w wysokiego C, bowiem w styczniowej edycji udział wzięło 17 z 20 ekspertów, z których 12 zdecydowało się wskazać najlepszą piątkę wśród kobiet. Należy zaznaczyć, iż w gronie typujących mamy dwóch debiutantów. Piotra Woźniaka, reprezentanta dziennikarzy oraz Aleksandra Maciejowskiego, przedstawiciela środowiska trenerskiego. Obaj zastąpili odpowiednio Przemka Garczarczyka oraz Łukasza Landowskiego, którym przy tej okazji chciałbym podziękować za dotychczasową współpracę.

W męskim rankingu tylko jedna zmiana. Na 9 miejsce awansował Artur Szpilka, który na końcówkę stawki zepchnął Pawła Stępnia. Na czele nadal Adam Kownacki. W żeńskim zestawieniu bez zmian, liderem pozostała Ewa Piątkowska. Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s