Wrzesiński w top 10 Polskiego P4P

Nadszedł czas na listopadową aktualizację polskiego rankingu pound for pound. Na wstępie należy podkreślić brak w zestawieniu Mateusza Masternaka, który w poprzednim notowaniu zajmował 5 miejsce. Zdecydowaliśmy, iż przy wskazywaniu swoich typów nie będziemy uwzględniali zawodników, którzy byli nieaktywni przez ostatni rok. „Master” swój ostatni pojedynek stoczył 20 października 2018. Oprócz tego zdecydował, iż będzie starać się o kwalifikację olimpijską.

Podobnie jak w ub. miesiącu cieszy mnie wysoka frekwencja. W listopadowej edycji udział wzięło 18 ekspertów, z których czterech nie zdecydowało się wskazać najlepszych pięściarek. Po zapoznaniu się z rankingiem zachęcam do kliknięcia w nazwiska wskazujących, aby zerknąć na historię ich typów.

W samym rankingu kosmetyczne zmiany. Wśród mężczyzn skorzystali wszyscy, którzy w poprzednim notowaniu zajmowali miejsca za Masternakiem. Warto zwrócić uwagę na niewielkie różnice dzielące Krzysztofa Włodarczyka i Kamila Szeremetę, a także Pawła Stępnia i Artura Szpilkę. Po październikowej walce uznanie zyskał Damian Wrzesiński, który zadebiutował na 10 pozycji. Z kolei Aleksandra Sidorenko dzięki dobrej postawie w ostatnim pojedynku awansowała na 3 miejsce wśród kobiet. Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Fot. Bazyliowy Mus

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s