Powrót Masternaka

Na początek dwie ważne wiadomości na temat Polskiego P4P. Pierwsza jest taka, iż październikowa edycja jest ostatnią w tym roku. Z kolei od przyszłego roku zestawienie aktualizowane będzie raz na kwartał. Jesienne pound for pound typowało 18 ekspertów, z których 10 zdecydowało się wskazać najlepsze pięściarki.

W notowaniu mężczyzn kilka istotnych zmian, z których najważniejszą jest powrót Mateusza Masternaka po rocznej przerwie. Po decyzji o ponownej rywalizacji w gronie zawodowców i wygranej z Taylorem Mabiką, „Master” powrócił na 5. pozycję, tą samą którą zajmował przed rokiem. Z najlepszej dziesiątki wypadł Robert Parzęczewski, który po ostatniej przegranej nie zyskał uznania Typujących. W sumie wskazano 12 zawodników, do Top 10 nie udało się wejść Damianowi Wrzesińskiemu oraz Mariuszowi Wachowi. Na czele bez zmian, najlepszym pięściarzem wybrany został Krzysztof Głowacki.

Wśród kobiet tylko jedna zmiana. Ewa Brodnicka zamieniła się miejscem z Aleksandrą Sidorenko. Najbliższa rywalka Mikaeli Mayer awansowała na drugą pozycją. Łącznie typowano 7 pięściarek. Poza najlepszą piątką znalazły się Karina Kopińska oraz Dorota Norek. Nr 1 nadal Ewa Piątkowska.

Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s