Powrót Fiodora

Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz zawieszenie wszelkich imprez sportowych, w świecie boksu zapadła cisza. Od kilku tygodni brak jakichkolwiek gal. Taki stan może potrwać nawet kilka miesięcy. Tym samym, w kwietniowym notowaniu Polskiego P4P kosmetyczne zmiany, a w zasadzie tylko jedna.

Od tego miesiąca Typujący mają możliwość wskazania Fiodora Czerkaszyna, który otrzymał polskie obywatelstwo. Decyzja ta zapadła po dyskusji, która odbyła się w naszym gronie. Zdecydowana większość opowiedziała się by taka opcja się znalazła. Uszanowałem wybór i wdrożyłem go w życie.

Z możliwości typowania Fiodora skorzystało 11 z 18 ekspertów, którzy przesłali kwietniowe zestawienia. Dodatkowo 10 z nich wskazało najlepszą piątkę kobiet. Po podliczeniu punktów okazało się, iż jedyną różnicą w porównaniu z marcową edycją jest powrót Czerkaszyna do Top 10. Powrót, bowiem we wrześniu zajął 9 miejsce. Od października wstrzymaliśmy możliwość jego typowania, z uwagi na brak polskiego obywatelstwa (posiadał jedynie Kartę Polaka).

Ostatecznie w kwietniu Fiodor również zajął 9 pozycję, wypychając z rankingu Mariusza Wacha. Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Fot. Łukasz Sobala

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s