Pierwsza rocznica działalności

To już rok z PWR. Przez ten czas sporo się zmieniło. Polskie P4P z rankingu licznego arytmetycznie stał się zestawieniem typowanym przez 20 ekspertów, m.in. reprezentantów TVP Sport, Polsatu Sport, kibiców oraz wszystkich największych polskich serwisów o boksie. Dzięki nim Polskie P4P wg PWR to najlepszy tego typu ranking w Polsce.

Do tego wszystkiego doszły statystyki. Wraz z Marcinem Łuczakiem zadebiutowaliśmy na antenie Polsat Sport przygotowując statystyki ciosów na Rocky Boxing Night w Kościerzynie, wykonując w ten sposób pierwszą tego typu usługę w historii polskiego boksu zawodowego. Dla nas była to naprawdę duża rzecz, spore wyzwanie i niezwykłe doświadczenie.

Poza tym zmienił się też wygląd strony. Zależało mi, aby serwis był atrakcyjny zarówno w tradycyjnej, jak i w mobilnej wersji. Podsumowując, działo się. Kolejny rok musi być przynajmniej tak samo dobry, choć wierzę że będzie lepszy.

Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim odwiedzającym. Było Was tysiące. Najwięcej z Polski, ale na stronie gościli też kibice z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Holandii, czy Hiszpanii. Mam nadzieję, że serwis spełnia Wasze oczekiwania, a zestawienie „Polacy w rankingach” oraz „Polskie P4P” stało się znakiem rozpoznawczym PWR. Czynię starania by podobnie było ze statystykami ciosów opartymi o aplikację CIOSS.

Robię swoje, by z pomocą współpracowników, strona żyła i rozwijała się, dając Wam powody do regularnych odwiedzin, do których serdecznie Was zachęcam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s