Stępień debiutuje w Polskim P4P

Za oknem jesienna aura, a na PWR październikowa edycja Polskiego P4P. Przy tej okazji warto odnotować, iż w sposobie wyboru najlepszych pięściarzy zaszła jedna zmiana. Wykluczyliśmy możliwość typowania Fiodora Czerkaszyna, który w jednym z ostatnich wywiadów jednoznacznie zasugerował, iż identyfikuje się z Ukrainą. Tym samym, mimo całej sympatii do jego osoby oraz uznania jego talentu, stwierdziliśmy iż nie będziemy brać go pod uwagę przy tworzeniu rankingu.

Cieszy mnie fakt, iż swoje zestawienia przesłało aż 19 ekspertów, z których 7 nie zdecydowało się wskazać najlepszej piątki kobiet. Jeśli mowa o typujących, to należy również wspomnieć, iż od dzisiaj, po kliknięciu w nazwisko eksperta można zapoznać się z historią jego typowań.

Po zsumowaniu tych październikowych okazało się, iż w porównaniu z wrześniowym notowaniem zaszła jedna zmiana. To brak wspomnianego Czerkaszyna, w miejsce którego na pozycji 9. zadebiutował Paweł Stępień. Wśród mężczyzn ponownie triumfuje Adam Kownacki, u kobiet Ewa Piątkowska. Po szczegóły zapraszam na stronę Polskiego P4P.

Fot. Knockout Promotion

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s