Statystyki gali w Kościerzynie

W miniony piątek w Kościerzynie miała miejsce gala Rocky Boxing Night, podczas której mieliśmy możliwość po raz pierwszy, na żywo przygotować statystyki ciosów. Po raz pierwszy statystyki pojawiły się także podczas transmisji telewizyjnej realizowanej przez polską stacje, w tym przypadku telewizję Polsat Sport. Gala była więc nie tylko ważna dla nas, ale także w pewnym sensie dla historii polskiego boksu zawodowego.

Tym bardziej cieszy nas fakt, iż swoją pracą mogliśmy dołożyć cegiełkę w procesie budowania nowych, ciekawych standardów dotyczących transmisji gal bokserskich w Polsce.

Zadanie udało nam się wypełnić, tak jak oczekiwał tego od nas zarówno promotor, jak i telewizja Polsat. Przy tej okazji chciałbym podziękować Panu Krystianowi Każyszce, za zaufanie oraz możliwość debiutu na dużej imprezie. Dominikowi z grupy Rocky Boxing Night za stworzenie komfortowych warunków podczas gali. Dziękuję również Maciejowi Miszkiniowi oraz Andrzejowi Kostyrze za możliwość poznania i serdeczny uścisk dłoni, a obsłudze telewizji Polsat za współpracę.

Poniżej znajdziesz szczegółowe statystyki pojedynków z 10 maja. Uwagę należy zwrócić na zestawienie z walki Michała Bołoza z Pawłem Sowikiem. Niestety przez drobny błąd, nie zliczyło nam wszystkich ciosów z 1 rundy. By zobaczyć statystyki wystarczy kliknąć w link. Zapraszam do lektury.

Werwejko VS Frohlich
Benkowski VS Przewieślik
Bohodirov VS Rywka
Szczypior VS Kuc
Grabowski VS Tymosz
Gruchała VS Ramanovich
Miszczenko VS Czyżyk
Bołoz VS Sowik
Meyna VS Arndt
Cielepała VS Pavliuk

Fot. profil Kewina Gruchały na Facebooku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s