Formularz do punktowania walk

Jeśli jesteś kibicem pięściarstwa, to zapewne podczas oglądania walk wielokrotnie je punktowałeś, by potem porównać wynik z oficjalnym werdyktem. Nie wiem, jak to wyglądało u Ciebie, ale ja po prostu notowałem punktacje na zwykłej kartce papieru. Pomyślałem, że trzeba ułatwić sobie nieco życie, dlatego stworzyłem prosty formularz do punktowania walk.

Plik z formularzem możesz pobrać TUTAJ. Będzie tam zamieszczony przez okres 30 dni. Jeśli po tym czasie potrzebowałbyś plik, napisz do mnie przez formularz kontaktowy, wówczas prześlę Ci go na maila.

Jeśli pobrałeś plik i go otworzyłeś musisz wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze po otwarciu musisz włączyć zawartość (makra). Po drugie uzupełniasz tylko szare pola oraz niebieską komórkę G5, z której z listy wybierasz kategorię wagową. Reszta uzupełnia się sama. Na bieżąco będziesz miał podgląd na temat punktacji, a po zakończeniu walki plik możesz zapisać (w komórkę O3 należy wpisać ścieżkę, miejsce na dysku w którym plik ma zostać zapisany) lub wyczyścić formularz. Co ważne, plik zapisuje się wykorzystując nazwiska pięściarzy z komórek D4 i G4. Daje to możliwość czytelnej archiwizacji punktacji.

Na tą chwilę nie znalazłem błędów, gdybyś jednak na takowy trafił, zgłoś to do mnie poprzez formularz kontaktowy, a poprawię co trzeba. Póki co tyle, życzę przyjemności z punktowania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s